Naše služby

Titulka / Naše služby

Vozidlá zo zahraničia


Vozidlá zo zahraničia

Vystavené vozidlá sú prevažne zahraničného pôvodu s dokladovanými údajmi o histórii vozidla a jeho servisných záznamoch. Dôverujeme nášmu zahraničnému partnerovi a vozidlá spoľahlivo dovážame už niekoľko rokov bez akýchkoľvek výhrad.

Dovoz vozidiel k zákazníkom


Dovoz vozidiel k zákazníkom

Prišli ste na svojom aute sám a kúpili ste u nás nové? Využite naše služby a nechajte si nové auto bezplatne odviezť našimi zamestnancami priamo pred Vašu garáž práve vtedy, keď to bude vyhovovať Vám.

Auto na splátky


Auto na splátky

Zaujalo Vás nejaké vozidlo z našej ponuky a nechcete sa finančne vyčerpať pri jeho kúpe? Žiadny problém. Ponúkame Vám široké možnosti financovania Vášho nového auta na splátky už od ?% akontácie.

Poistenie vozidiel


Poistenie vozidiel

Odíďte od nás na novom a hlavne poistenom. Uzatvorte výhodné povinné zmluvné poistenie ihneď pri kúpe nového auta a vyhnite sa nepredvídaným udalostiam počas Vašej cesty domov. Naši odborníci Vám radi poradia s uzatvorením akéhokoľvek poistenia.

Preverovanie vozidiel


Preverovanie vozidiel

Nenechajte sa nachytať inými. Všetky naše vystavené vozidlá sú dôkladne preverované pracoviskami kontroly originality a tým Vám ručíme za pravosť vozidla bez akýchkoľvek zásahov do jeho identifikačných znakov alebo konštrukcie.

Vybavovanie prepisov vozidiel


Vybavovanie prepisov vozidiel

Neviete ako postupovať prepise kúpeného vozidla? Naši zamestnanci pomôžu a poradia ako absolvovať prepis vozidla na dopravnom inšpektoráte.